ProForm Завантажити керівництво
Особистий кабінет
+380 67 777 58 66+380 66 777 58 66

Офіційний постачальник на території України

ProForm

Кошик

Орбітреки

Орбітреки ProForm

Домашній тренінг - той вид тренувань, який підкорює серця все більшої кількості спортсменів. Це можливість займатися без витрати часу на дорогу в зал, тренуватися коли зручно і без залежності від розкладу клубу. І в якості домашнього тренажера все більше користувачів вирішують купити орбітрек.

Цей вид обладнання дозволяє гармонійно розвивати тіло, навантажувати серцеву та дихальну системи, тренувати витривалість, швидкість. Попит на цей тип тренажерів на ринку високий, а тому і пропозицій від продавців дуже багато. Як розібратися в цьому розмаїтті, придбати дійсно якісне, сучасне обладнання?

Думка професіоналів ринку спортивного обладнання

Дозвольте порекомендувати вам орбітреки ProForm. Це не просто рекламний прийом, а обгрунтована пропозиція, підкріплена фактами. Адже для нас як для професіоналів важливий не стільки продаж, скільки довіра клієнта і його лояльність. Тому ми рекомендуємо тільки ті бренди, в яких впевнені і які зуміли зарекомендувати себе тільки з кращих сторін.

Ґрунтуючись на розборі характеристик, відгуках про продукцію, власний досвід роботи з продукцією даної торгової марки, порівняльному аналізі, можна без зайвої обережності стверджувати, що еліптичні тренажери ProForm - кращий орбітрек для домашнього використання.

Чому ми рекомендуємо ці тренажери:

По-перше – ця категорія обладнання розроблена спеціально для домашнього тренінгу, отже, вона має найбільш пристосовані для цих цілей габарити, систему установки. Ви не зіткнетеся з труднощами в питаннях монтажу тренажера або ж його розміщення.

По-друге - меню програм складено таким чином, що ефективно тренуватися самостійно зможе будь-яка людина, навіть без досвіду. Тобто - ви будете не просто займатися, а підбирати сценарії тренувань відповідно до своїх цілей, розвивати навички і статуру гармонійно і правильно.

По-третє - ці тренажери розраховані на високу інтенсивність використання, великі навантаження. Механічне обладнання, деталі, конструкція виробляється за передовими технологіями, відрізняються міцністю і тривалими термінами експлуатації. Тому, якщо ваші домашні також полюбляють спорт і будуть займатися, не виникне ніяких проблем з тренажером.

По-четверте - всі моделі обладнання, хоча і позиціонуються як орбітрек для домашнього використання, мають робочі характеристики, які не поступаються професійним тренажерам.

Орбітреки

Даний товар представлений в торговій мережі Епіцентр, відділ Intersport.
За наявністю і цінами звертайтесь за тел. +38 (050) 315-40-63