ProForm Завантажити керівництво
Особистий кабінет
+380 67 777 58 66+380 66 777 58 66

Офіційний постачальник на території України

ProForm

Кошик

Велотренажери

Краще рішення для домашніх тренувань

Зайві часові та фінансові витрати, очікування в черзі, необхідність ділити один і той же тренажер з різними користувачами, вимушене планування власного вільного часу, дискомфорт від відсутності особистого простору - всі ці фактори були постійними супутниками людей, які обрали для себе здоровий спосіб життя до недавнього часу .

На щастя, прогрес на місці не стоїть і сьогодні все більше і більше людей вирішують купити велотренажер для домашнього користування, що дозволяє займатися коли завгодно, без прив'язки до часу або місця. Збільшення активності, тренування серцево-судинної, дихальної, опорно-рухової систем, ефективне схуднення та просто приведення тіла в тонус - все це забезпечує дане устаткування при правильному його використанні.

ProForm - комфорт і ефективність

Сучасний ринок переповнений різними тренажерами для спорту, що одночасно є і плюсом, і істотним мінусом, адже зовсім нескладно розгубитися при виборі і придбати абсолютно не те, що необхідно для досягнення поставлених Вами цілей. Оптимальним в цьому випадку варіантом буде купити велотренажер одного з брендів, що заслужили довіру в усьому світі, до яких, безумовно, відноситься продукція ProForm.

Саме це обладнання користується беззаперечною довірою не тільки любителів кардіонавантажень, але також і професіоналів і експертних комісій з різних куточків земної кулі. Поєднання абсолютного комфорту, інноваційних технологій, кращих матеріалів і конструкторських рішень робить дане обладнання ідеальним для тих, хто зробив вибір на користь домашнього тренінгу.

Чому варто купити велотренажер ProForm

В даному випадку справа не тільки в привабливій ціні тренажерів бренду, що займає на ринку України особливе місце. Куди більше значення має їх абсолютна якість і максимальна увага до конструктивних особливостей, нюансів дизайну обладнання, які в комплексі гарантують той рівень комфорту і безпеки, який рідко зустрічається в тренажерах професійного спрямування.

На сайті Ви можете знайти як горизонтальні, так і вертикальні велотренажери, так що купити саме те, що Вам необхідно, не складе ніяких труднощів. Нехай широкий асортимент Вас не лякає - наші консультанти із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть підібрати оптимальну для Ваших потреб модель.

Обладнання бренду ProForm, що входить в один з найбільших світових холдингів Icon Health & Fitness, вже не один рік задає стандарти якості, безпеки та функціональності тренажерів, призначених для домашнього використання. Кожен нюанс цих велотренажерів, незалежно від їх ціни, спрямований на створення ідеальних умов для тренування.

  • компактна, ергономічна конструкція дозволяє повноцінно займатися, не жертвуючи вільним простором приміщення;
  • проста, інтуїтивна система управління робить тренажер абсолютно універсальним щодо користувача;
  • величезний набір тренувальних програм дозволяє забути про можливість звикання і максимально урізноманітнити заняття при будь-якому рівні підготовки;
  • особливу увагу приділено безпеці обладнання та комфорту користувача: саме тому практично всі тренажери оснащені збільшеним амортизирующим сидінням, що знімає навантаження з хребта і тазостегнових суглобів.

На сайті представлені кращі моделі велотренажерів ProForm за найбільш привабливими цінами, серед яких Ви гарантовано знайдете саме те, що Вам необхідно.

Велотренажери

ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ

ВЕРТИКАЛЬНИЙ І ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ

Даний товар представлений в торговій мережі Епіцентр, відділ Intersport.
За наявністю і цінами звертайтесь за тел. +38 (050) 315-40-63