ProForm Завантажити керівництво
Особистий кабінет
+380 67 777 58 66+380 66 777 58 66

Офіційний постачальник на території України

ProForm

Кошик

Про компанію

Коли Ви чуєте про бренд ProForm, то відразу думаєте про бігові доріжки. Чому? Напевно, тому, що свого часу, ProForm зробив революцію в індустрії бігових доріжок зі складною конструкцією SpaceSaver®, яка тепер широко відома в усьому світі.

Сьогодні, ProForm традиційно продовжує впроваджувати інновації та забезпечувати високу якість продукції. Завдяки передовим досягненням в розробках систем амортизації, електроніки і високої надійності, бігові доріжки ProForm стали вибором №1 серед покупців у всьому світі.

На щастя, ми не зупинилися на виробництві тільки бігових доріжок. В останні роки, ProForm представив повну лінійку орбітреків, велотренажерів, лавок для силових вправ та ін. спортивне обладнання, здатне забезпечити максимально ефективні тренування.


ProForm – це бренд компанії iFit.

Заснована в 1977 р, компанія iFit є найбільшим в світі розробником, виробником і дистриб'ютором фітнес-обладнання для домашнього використання.

Місія компанії «Бути першими в індустрії фітнесу» успішно реалізується вже більше 30 років. Жодна інша компанія не може запропонувати більш повний асортимент продукції, включаючи бігові доріжки, орбітрек, велотренажери, домашні тренажери, лави, аксесуари для йоги і пілатесу, турніки і спортивний одяг.

Компанії iFit також належать одні з найбільш визнаних і відомих брендів в індустрії: NordicTrack®, Freemotion Fitness®, Weider® & Weslo® та ін.


Ексклюзивним дистриб'ютором ТМ «ProForm» в Україні є компанія «Фітнес Трейдинг», яка входить до складу ДК «Інтер-Атлетика».
ProForm