ProForm Завантажити керівництво
Особистий кабінет
+380 44 391 31 20+380 67 777 58 66+380 66 777 58 66

Ми працюємо у режимі онлайн. Бажаємо всім міцного імунітету та душевного спокою!Детальніше >

Про компанію

Коли Ви чуєте про бренд ProForm, то відразу думаєте про бігові доріжки. Чому? Напевно, тому, що свого часу, ProForm зробив революцію в індустрії бігових доріжок зі складною конструкцією SpaceSaver®, яка тепер широко відома в усьому світі.

Сьогодні, ProForm традиційно продовжує впроваджувати інновації та забезпечувати високу якість продукції. Завдяки передовим досягненням в розробках систем амортизації, електроніки і високої надійності, бігові доріжки ProForm стали вибором №1 серед покупців у всьому світі.

На щастя, ми не зупинилися на виробництві тільки бігових доріжок. В останні роки, ProForm представив повну лінійку орбітреків, велотренажерів, лавок для силових вправ та ін. спортивне обладнання, здатне забезпечити максимально ефективні тренування.


ProForm – це бренд компанії ICON Health & Fitness.

Заснована в 1977 р, компанія ICON Health & Fitness є найбільшим в світі розробником, виробником і дистриб'ютором фітнес-обладнання для домашнього використання.

Місія компанії «Бути першими в індустрії фітнесу» успішно реалізується вже більше 30 років. Жодна інша компанія не може запропонувати більш повний асортимент продукції, включаючи бігові доріжки, орбітрек, велотренажери, домашні тренажери, лави, аксесуари для йоги і пілатесу, турніки і спортивний одяг.

Компанії ICON також належать одні з найбільш визнаних і відомих брендів в індустрії: NordicTrack®, Freemotion Fitness®, Weider® & Weslo® та ін.


Ексклюзивним дистриб'ютором ТМ «ProForm» в Україні є компанія «Фітнес Трейдинг», яка входить до складу ДК «Інтер-Атлетика».
ProForm