ProForm Завантажити керівництво
Особистий кабінет
+380 67 777 58 66+380 66 777 58 66

Офіційний постачальник на території України

ProForm

Кошик

Аксесуари

Різноманітність навантажень - гарант результату

Активні, виснажливі тренування, всупереч розхожій думці, далеко не завжди призводять до очікуваного результату і досягнення поставлених цілей. Більш того - рано чи пізно одноманітні навантаження призводять до зниження ефективності, а заняття з використанням тільки одного тренажера ніколи не дадуть того ж ефекту, що і комплексне навантаження.

Для вирішення цих проблем досить купити аксесуари для фітнесу, що дозволяють отримати від тренувань максимум і добитися бажаної форми значно швидше. Саме вони, а не штанги і гантелі, як можна подумати, забезпечують повноцінне навантаження на м'язи і максимально сприяють їх правильному, гармонійному і природному формуванню.

Асортимент аксесуарів для фітнесу на сьогоднішній день надзвичайно великий - без будь-яких зайвих зусиль по найбільш прийнятною ціною можна купити все необхідне для якісних, ефективних тренувань, особливо якщо плануються заняття в домашніх умовах.

ProForm - якість і ефективність

Вже не перший рік бренд ProForm, що входить в холдинг Icon Health&Fitness користується беззаперечним повагою користувачів у всьому світі. Величезний асортимент продукції, матеріали найвищої якості, новітні технологічні розробки, унікальний дизайн і високий рівень функціональності - все це гарантує користувачеві не тільки комфорт і ефективність, але і безпеку під час тренування.

У нас на сайті за найкращою ціною можна купити фітнес аксесуари для різних цілей. Величезний вибір еспандерів і обважнювальних елементів дозволить не тільки урізноманітнити тренування, але і довести їх продуктивність до максимуму.

З якісними килимками для фітнесу, представленими в асортименті сайту, Ви зможете займатися йогою, стретчингом і просто підвищити комфорт під час фізичних навантажень, що часто є одним з найбільш значущих мотиваторів до занять, а балансувальні платформи, скакалки, гімнастичні м'ячі та інші аксесуари для фітнесу приємно здивують не тільки привабливою ціною, але і високим рівнем якості.

На даний момент саме бренд ProForm є одним з найбільш шанованих і затребуваних не тільки в Україні, а й в усьому світі. Це продукція, якій довіряють мільйони і число її шанувальників з кожним роком стає все більшим і більшим.

Даний товар представлений в торговій мережі Епіцентр, відділ Intersport.
За наявністю і цінами звертайтесь за тел. +38 (050) 315-40-63