ProForm Завантажити керівництво
Особистий кабінет
+380 67 777 58 66+380 66 777 58 66

Офіційний постачальник на території України

ProForm

Кошик

Бігові доріжки

Бігові доріжки ProForm

Займатися бігом вдома - це новий тренд серед прихильників здорового способу життя. Причому купити бігову доріжку прагнуть не тільки ті, у кого не вистачає часу на відвідування спортивного залу, а й завзяті спортсмени, які використовують їх як вид додаткового навантаження окремо від тренувань.

Такий тренажер у вас вдома - це можливість збільшити активність, поліпшити здоров'я, привести в тонус тіло. І більше ніяких відмовок - займатися можна в зручний для вас час, поступово вводячи спорт в список своїх звичок. Залишилася справа за малим - вибрати і купити бігову доріжку.

На якому бренді слід зупинити свій вибір?

Звичайно, ви маєте право розглянути і порівняти всі моделі і торгові марки, які тільки представлені на ринку спортивного обладнання. Але не забувайте - це сотні тисяч найменувань. Такий підхід може вбити все бажання купувати тренажер. Чи не краще довіритися досвіду експертів, чия робота виявляти кращі надходження на ринку?

За думкою більшості фахівців, любителів, а також експертних комісій саме бігові доріжки ProForm були виведені в лідери. Це ідеальний варіант для тих, кого приваблює домашній тренінг.

У чому переваги придбання Pro-Form?

Якими якостями володіють ці тренажери, чому вони настільки популярні серед прихильників фітнесу?
Давайте розглянемо їх головні переваги:

  • Інтуїтивне управління і простота налаштувань - вам не буде потрібно багато часу, щоб звикнути до свого тренажеру;
  • Великий вибір сценаріїв тренувань - ви завжди можете змінити стиль свого тренування, орієнтуючись на свої цілі, розвивати свої навички та тренуватися все ефективніше;
  • Надійність конструкції - матеріали виготовлення проходять строгий відбір, а тому тренажери бренда надійні і міцні;
  • Механічні частини служать довго - в доріжках все опрацьовано таким чином, щоб робочі частини зношувалися мінімально, тим самим термін служби збільшується;
  • Компактні і ергономічні - не займають багато місця в будинку, дизайн продуманий і зручний для користувача;
  • Комфортні - бігові доріжки не тільки стильні, але і максимально пристосовані до тіла людини, а тому займатися зручно.

Тренажер, розроблений спеціально під ваші запити, враховує ваші уподобання в спорті, надійний, функціональний, довговічний і комфортний - хіба не це ви шукали, переглядаючи каталоги спортивних магазинів? Залишилося тільки підібрати модель і почати тренування.

Технічні характеристики можуть змінюватися без попередження. Для отримання додаткової інформації зверніться до постачальника. Зовнішній вигляд пристрою, комплектація та програмне забезпечення можуть змінюватися без попередження. Назви торгових марок і продуктів є зареєстрованими торговими марками відповідних компаній.

Бігові доріжки

Ідеальне поєднання функціональності, виняткової якості і дизайну

Даний товар представлений в торговій мережі Епіцентр, відділ Intersport.
За наявністю і цінами звертайтесь за тел. +38 (050) 315-40-63