ProForm Завантажити керівництво
Особистий кабінет
+380 67 777 58 66+380 66 777 58 66

Офіційний постачальник на території України

ProForm

Кошик

Найбільш поширені питання (FAQ)

Відповідь: товар з позначкою "в шоу-румі", Ви можете побачити в нашому виставковому центрі, за адресою м.Київ, вул. Мельникова 48. А для того, щоб ознайомиться з іншим асортиментом, рекомендуємо зв'язатися з нашим менеджером, для уточнення такої можливості.
Відповідь: ми відправляємо товар різними сучасними логістичними способами, більш детально з умовами доставки рекомендуємо ознайомиться у відповідному розділі або уточнити у менеджера.
Відповідь: звичайно, за попереднім узгодженням, Ви можете забрати товар з нашого складу або виставкового центру.
Відповідь: звісно, ми є ексклюзивним постачальником на території України і всі інструкції можна завантажити на нашому сайті, в сервісному розділі.
Відповідь: за умови домашнього / НЕ комерційного використання, ми надаємо гарантію на кардіообладнання 1 рік, а після його придбання, Ви можете зареєструвати виріб у нас на сайті і отримати ще 1 рік гарантії додатково.
Відповідь: звісно, ми збираємо наше обладнання у всіх регіонах України. Більш того, ми рекомендуємо, щоб введення в експлуатацію виконував наш фахівець. Умови і вартість виклику майстра в кожному конкретному випадку обумовлюються індивідуально.
Відповідь: всі умови оплати описані у відповідному розділі.
Відповідь: Якщо Ви хочете придбати товар, якого на даний момент немає у нас на складі, Ви можете звернутися до нашого менеджера, для уточнення можливості та термінів поставки цікавить позиції.
Відповідь: вартість може змінитися в разі індивідуальної поставки або зміни закупівельної вартості товару. Дану інформацію наш менеджер надасть перш, ніж прийняти замовлення в роботу.
Відповідь: так, ми є ексклюзивним постачальником ТМ ProForm, що підтверджено відповідним сертифікатом.