ProForm Завантажити керівництво
Особистий кабінет
+380 44 391 31 20+380 67 777 58 66+380 66 777 58 66

Офіційний постачальник на території України

Фітнес браслети

Контроль показників - половина успіху

Облік ефективності під час тренувань - це вже половина успіху на шляху до досягнення поставленої мети. Кожна витрачена калорія, кожен крок, кожен сантиметр і кожна хвилина відпочинку і роботи є великою цінністю, коли справа стосується ефективності тренувань. Саме для відстеження цих показників і призначені фітнес браслети, представлені на даному сайті за найбільш привабливою ціною.

Простота, функціональність, стиль

Це може здатися дивним, але рішення купити фітнес браслет - це дійсно вибір на користь певного стилю і справа в цьому випадку стосується зовсім не естетичних уподобань. Здоровий, активний спосіб життя, прагнення до самовдосконалення, розвитку корисних звичок, впевненості в собі і просто придбання почуття задоволеності собою, своїм тілом і навколишнім світом - ось, що свідомо обирає для себе людина, яка зробила перші кроки до тренувань.

Ніякий, навіть найбільш функціональний і передовий тренажер не забезпечить Вам стовідсоткової ефективності, якщо Ви не будете знати, як реагує на заняття Ваш організм. Якщо раніше для розуміння всіх необхідних процесів витрачалося величезна кількість часу, а всі дані фіксувалися вручну, то сьогодні ця проблема вирішена. Для того, щоб від Вас не вислизнув жоден нюанс тренувального процесу, досить просто купити фітнес браслет, який зробить за Вас всю роботу.

Будучи максимально простими в управлінні і зрозумілими будь-якому користувачеві, фітнес браслети IFit, незалежно від їх ціни, мають величезний набір функціональних характеристик, даючи користувачеві величезний спектр можливостей.

Ваші можливості з цим обладнанням

  • контроль частоти серцевих скорочень;
  • відстеження процесу спалювання калорій;
  • час, витрачений на тренування;
  • точний підрахунок пройденої дистанції;
  • можливість ставити власні цілі;
  • мотивація до активності за допомогою ряду сигналів;
  • ведення статистики.

Все це і багато іншого отримує користувач, вирішуючи купити фітнес браслет IFit, а при використанні спеціального додатка для смартфонів і планшетів, можливості стають практично безмежними.

Словом, ці пристрої дозволяють отримати максимум не тільки від тренувань, а й від тренажерного обладнання, представленого на нашому сайті за найбільш привабливою ціною.

Даний товар представлений в торговій мережі Епіцентр, відділ Intersport.
За наявністю і цінами звертайтесь за тел. +38 (050) 315-40-63